Добрянська громада

Чернігівська область, Ріпкинський район

Депутати

Петрюк Людмила Володимирівна

Депутат: Округ № 1,  смт. Добрянка - вул.Б.Хмельницького: 1А-138, вул.Святодимитріївська: 2-72, 73-119, 129 - 131,133-135,141,143,149,151,вул.Миру, вул.Центральна: 1-163,167,169,173-177, вул.Артозеєва,вул.Перемоги

21.03.1973 року народження 

Освіта: середня

Місце роботи: підприємець  

 


Шопін Артем Олексійович 

Депутат: Округ № 1,  смт. Добрянка - вул.Б.Хмельницького: 1А-138, вул.Святодимитріївська: 2-72, 73-119, 129 - 131,133-135,141,143,149,151,вул.Миру, вул.Центральна: 1-163,167,169,173-177, вул.Артозеєва,вул.Перемоги

18.03.1988 року народження 

Освіта: вища

Місце роботи: Добрянська мистецька школа 

Посада: Директор 

 

 


Казачкова Оксана Миколаївна 

Депутат: Округ № 1,  смт. Добрянка - вул.Б.Хмельницького: 1А-138, вул.Святодимитріївська: 2-72, 73-119, 129 - 131,133-135,141,143,149,151,вул.Миру, вул.Центральна: 1-163,167,169,173-177, вул.Артозеєва,вул.Перемоги

23.07.1981 року народження

Овіта: середня 

Місце роботи: Добрянський молодіжний центр

Посада: Директор 

 


Землянко Денис Геннадійович 

Депутат: Округ №2 смт. Добрянка - вул.Поліська,вул.Пушкіна,вул.Байдакова,вул.Григор'єва:1-59,вул.Привокзальна 

14.01.1985 року народження

Освіта: вища 

Місце роботи: ДП "Добрянське лісове господарство"

Посада: Директор 

 


Щекотихін Володимир Дмитрович 

Депутат: Округ №2 смт. Добрянка - вул.Поліська,вул.Пушкіна,вул.Байдакова,вул.Григор'єва:1-59,вул.Привокзальна 

28.07.1982 року народження 

Освіта: вища

Місце роботи: ДП "Добрянське лісове господарство"

Посада: Начальник транспортного цеху

 

 


Мурадова Марія Володимирівна

Депутат: Округ № 3 , смт.Добрянка - вул.Центральна: 166,168,170,178-405,вул.Площа Центральна, вул.Б.Хмельницького:139-196, вул.Гагаріна, вул.Смирнова,вул.Святодимитріївська: 126-128,132,136-140,142,144-146,150,153-174, вул.Самійленко,вул.Приображенська 

20.12.1987 року народження 

Освіта: вища

Місце роботи: Добрянська селищна рада 

Посада: Секретар селищної ради

 

 


Кравченко Микола Іванович 

Депутат: Округ № 3 , смт.Добрянка - вул.Центральна: 166,168,170,178-405,вул.Площа Центральна, вул.Б.Хмельницького:139-196, вул.Гагаріна, вул.Смирнова,вул.Святодимитріївська: 126-128,132,136-140,142,144-146,150,153-174, вул.Самійленко,вул.Приображенська 

07.08.1967 року народження 

Освіта: середня спеціальна 

Місце роботи: Добрянська селищна рада 

Посада: Механік 


Савченко Лариса Миколаївна 

Депутат: Округ № 3 , смт.Добрянка - вул.Центральна: 166,168,170,178-405,вул.Площа Центральна, вул.Б.Хмельницького:139-196, вул.Гагаріна, вул.Смирнова,вул.Святодимитріївська: 126-128,132,136-140,142,144-146,150,153-174, вул.Самійленко,вул.Приображенська 

21.07.1985 року народження

Освіта: вища

Місце роботи: Добрянська ЗОШ І - ІІІ ст.

Посада: вчитель історії

 


Киченок Вячеслав Сергійович 

Депутат: Округ №4, смт.Добрянка  вул.Коцюбинського,пров.Коцюбинського,вул.Лермонтова,вул.Троїцька,

вул.Григор'єва:60-169,вул.Залиман,вул.Шевченко

10.05.1979 року народження 

Освіта: вища

Місце роботи: ДП "Добрянське лісове господарство"

Посада: Головний інженер

 

 


Андрющенко Наталія Федорівна 

Депутат: Округ №4, смт.Добрянка  вул.Коцюбинського,пров.Коцюбинського,вул.Лермонтова,вул.Троїцька,

вул.Григор'єва:60-169,вул.Залиман,вул.Шевченко

15.02.1969 року народження 

Освіта: вища

Місце роботи: КНП ЧОЦЕМД та МК ЧОР Ріпкинська підстанція, Добрянського пункту 

Посада: фельшер виїздної бригади


Гнаток Дмитро Володимирович

Депутат: Округ №5, с.Заводське,с.Олександрівка

12.01.1981 року народження 

Освіта: вища

Місце роботи: ТОВ "ПМК-10"

Посада: директор


Шевченко Юрій Віталійович 

Депутат: Округ №5, с.Грибова Рудня

10.02.1971 року народження 

Освіта: середня

Місце роботи: ТОВ "Папернянський кар'єр скляних пісків"

Посада: вантажник 

 

 


Голик Людмила Михайлівна 

Депутат: Округ №5, с.Вербівка, с.Аткільня

23.08.1977 року народженя 

Освіта: середня спеціальна

Місце роботи: Добрянська селищна рада 

Посада: прибиральник службових приміщень

  

 


Мозговий Микола Миколайович

Депутат: Округ №6, с.Горностаївка, с.Гута-Ткачева, с.Строївка, с.Чижівка

10.07.1973 року народженя 

Освіта: середня спеціальна

Місце роботи: Добрянська селищна рада 

Посада: Завідувач Горностаївським сільським кубом

 

 


Поліч Юрій Валентинович

Депутат: Округ №6, с.Горностаївка, с.Гута-Ткачева, с.Строївка, с.Чижівка

16.11.1971 року народженя 

Освіта: середня 

Місце роботи: підприємець

 

 

 


Багмут Любов Михайлівна 

Депутат: Округ №7, с.Киселівка, с.Сиделівка, с.Нові Яриловичі, с.Скиток, с.Старі Яриловичі, с.Нова Папірня

25.01.1966 року народження 

Освіта: вища педагогічна

Місце роботи: Новояриловицький ЗЗСО І-ІІІ ст.

Посада: директор 

 


Янченко Ірина Миколаївна 

Депутат: Округ №7, с. Клубівка, с.Вир,с.Лизунова Рудня,с.Олександрівка Друга

25.05.1972 року народження 

Освіта: середня - спеціальна

Місце роботи: 

Посада: 

 


Овчаренко Василь Миколайович 

Депутат: Округ №7, с.Киселівка, с.Сиделівка, с.Нові Яриловичі, с.Скиток, с.Старі Яриловичі, с.Нова Папірня

02.06.1977 року народження 

Освіта: вища

Місце роботи: Новояриловицький ЗЗСО І-ІІІ ст.

Посада: вчитель історії та правознавтсва


Смаль Леонід Іванович 

Депутат: Округ №7, с. Клубівка, с.Вир,с.Лизунова Рудня,с.Олександрівка Друга

Освіта: 

Місце роботи: 

Посада: 


Денисенко Наталія Леонідівна 

Депутат: Округ №8, с.Олешня 

17.10.1970 року народження 

Освіта: вища (педагогічна)

Місце роботи: Олешнянський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. С.Ф. Русової

Посада: заступник директора

 


Заморська Олена Олександрівна 

Депутат: Округ №8, с.Олешня 

25.08.1967 року народження 

Освіта: вища (педагогічна)

Місце роботи: Олешнянський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. С.Ф. Русової

Посада: вчетель


Глушак Тетяна Павлівна 

Депутат: Округ №8, с.Олешня 

02.07.1967 року народження 

Освіта: вища (педагогічна)

 пенсіонер за вислугою, 15 років працювала вчителем географії і заступником 

директора з виховної роботи  в Олешнянській ЗОШ, ім. Софії Русової 

 

 


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора