Голова Добрянської територіальної громади

Бицько Світлана Іванівна

Народилась 25 вересня 1984 року в с. Горностаївка Ріпкинського району Чернігівської області. На даний час мешкаю в смт. Добрянка Ріпкинського району Чернігівської області.
В 2002 році вступила до Чернігівського державного педагогічного університету ім.. Т.Г. Шевченка на фізико-математичний факультет, який закінчила у 2007 році.
З вересня 2012 р. по червень 2014 р. працювала фахівцем із соціальної роботи Ріпкинського РЦСССДМ. Звільнена з посади у зв’язку зі скороченням чисельності та штату.

З липня 2014 р. по квітень 2015 р. перебувала на обліку в Ріпкинському ЦЗ як безробітна. З квітня 2015 року працювала контролером – касиром ТВБВ 10024/0173 АТ «Ощадбанк»  в смт. Добрянка.

13 листопада 2015 року на першій сесії сьомого скликання Добрянської селищної ради обрана секретарем селищної ради сьомого скликання.
22 грудня  2019 року на перших виборах депутатів сільських, селищних, міської рад об’днаних територіальних громад  і відповідних сільських, селищних, міського голови обрана депутатом Добрянської селищної ради (ОТГ).

16 січня 2020 року на першій сесії сьомого скликання Добрянської селищної ради обрана секретарем селищної ради сьомого скликання.

В  2016 році нагороджена Почесною грамотою Чернігівської обласної ради ветеранів  та грамотою Ріпкинської РДА.
Судимість відсутня.

Контактний телефон: 04641-45-230,     е-mail: dobryankarada@ukr.net