Запрошення на навчання депутатів Добрянської селищної ради

Відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2021 рік, затвердженого спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 29 грудня 2020 року № 133,  з 27 жовтня по 17 листопада 2021 р.  у дистанційній формі (в режимі відкладеного часу) проходитиме навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи» обсягом 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС). До участі запрошуються депутати місцевих рад та працівники їх виконавчих апаратів.

ПРИЙМАЄМО ДОКУМЕНТИ ВІД ВИРОБНИКІВ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Нагадуємо, 4 жовтня розпочато прийом документів від виробників органічної продукції для отримання фінансової підтримки у вигляді компенсації витрат, понесених у зв’язку із проведенням та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини) та видачею сертифіката відповідності у рослинництві, тваринництві, переробці сільськогосподарської продукції та виробництві мікробіологічних препаратів для сільськогосподарської галузі, в тому числі у перехідний період.

Довідник безбар'єрності

Перша леді України Олена Зеленська презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування.

З ювілеєм!

Вітаємо з ювілеєм  Кучерук Олену Вікторівну, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Добрянської селищної ради!