Місцева влада повинна знати про кожну дитину, яку батьки влаштували до інтернату

З 1 січня 2022 року в Україні запроваджується інформаційно-аналітична система моніторингу дітей, влаштованих на цілодобове перебування до інтернатних закладів. Відповідна постанова ухвалена Урядом.

Держава буде активно допомагати малозабезпеченим виходити зі складних життєвих обставин

Держава змінює підходи до надання соціальної допомоги малозабезпеченим. Нові механізми запроваджуються в рамках експериментального проекту Міністерства соціальної політики України з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Відповідна постанова ухвалена урядом.

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 13 серпня в області щеплено першою та другою дозою 194 982 людини. З них: