27 вересня  2021 року  з нагоди Дня визволення селища Добрянки відбулося покладання квітів

27 вересня  2021 року  з нагоди Дня визволення селища Добрянки  від німецько-фашистських загарбників під час Другої світової війни відбулося покладання квітів селищним головою та виконавчим апаратом Добрянської селищної ради, а також одночасно було вшановано пам'ять загиблих на всіх старостинських округах.

З днем народження!

Дорога і улюблена Світлана Іванівна, прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого дня народження. Бажаємо Вам нових відкриттів, знайомств, зустрічей і свят. Щоб у вашій родині оселилася радість, яка буде відлякувати всі негаразди. Нехай виконуються всі ваші мрії і реалізуються плани. Такій творчій людині, як ви, завжди потрібні нові джерела натхнення, чого ми, звичайно, хочемо Вам. Ну і, безумовно, бажаємо міцного здоров’я. Нехай воно вас не підводить, тому що попереду ще ціле життя.