Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства! Вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Про проведення Конкурсу

Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації в рамках  виконання Комплексної програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна» з метою створення сприятливого середовища для започаткування підприємницьких ініціатив та просування інвестиційного потенціалу регіону оголошено конкурс з відбору кращих інвестиційних проєктів/бізнес-ідей «Invest-UP.CN» (https://economy.cg.gov.ua/index.php?id=443350&tp=0 ).

Добрянська селищна рада звертається до мешканців громади

Шановні мешканці Добрянської громади. Україна готується до різних сценаріїв розвитку ситуації на  польсько-білоруському кордоні. Секретар РНБО України висловив переконання щодо необхідності створення міжвідомчої робочої групи із залученням усіх силових структур, для цілодобового моніторингу ситуації на кордоні та оперативного реагування.

Проведення вуличного освітлення в с.Олешня.

Влітку 2021 року жителі вулиці Шевченка с.Олешня Олешнянського старостинського округу звернулись до голови Добрянської селищної ради Бицько С.І. з проханням посприяти в проведенні вуличного освітлення на їх вулиці. На минулому тижні роботи були успішно завершені. Тривають подальші роботи з освітлення вулиць населених пунктів старостинського округу.

Привітання з днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Щиро вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври!