Встановлено металопластикові вікна у закладах Добрянської громади

У Добрянській громаді тривають заходи, спрямовані на енергозбереження. Так, на сьогодні встановлено металопластикові вікна у закладах: Добрянської дитячої музичної школи, Олешнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.С.Ф.Русової, Новояриловицький ЗЗСО  І-ІІІ ступенів, Добрянської бібліотеки та будівлі колишнього садочка "Івушка".

В Добрянці встановлена система відеоспостереження

Згідно комплексної  програми протидії злочинності та профілактики правопорушень у Добрянській територіальній громаді, за рахунок місцевого бюджету, було придбано та встановлено системи відеоспостереження в Добрянці.

Придбано новий трактор «Беларус 82.1».

З метою покращення виконання робіт з благоустрою на території Добрянської громади за кошти місцевого бюджету було придбано новий трактор «Беларус 82.1».

Добрянська територіальна громада відібрана для участі у проєкті “Інтернет-субвенція”

У Державному бюджеті на 2021 рік передбачено 500 млн гривень для підключення закладів соціальної інфраструктури територіальних громад до широкосмугового інтернету з використанням волокно – оптичних технологій у рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».