Результати конкурсного відбору підручників у закладах освіти громади

З 22 грудня 2021 року по 17 січня 2022 року у закладах загальної середньої освіти громадь тривав конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас) та відбір підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти для їх повторного видання здійснюються з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників з навчальних предметів Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня згідно з переліками, які затверджені наказами Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1049 та від 10 грудня 2021 року № 1341. Безпосередній вибір підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів у комплекті з проєктами обкладинок з кожної назви підручника здійснювали вчителі закладів освіти, які викладають навчальний предмет, ідентичний предмет вивчення (навчальному предмету), з якого оголошено Конкурс. Учителі закладів освіти здійснюють вибір підручників шляхом формування рейтингу з однієї назви підручників. Остаточне рішення щодо вибору підручників було схвалене на засіданні педагогічних рад закладів загальної середньої освіти, про що складено відповідні протоколи, де зазначена інформація про вчителів, які безпосередній здійснили цей вибір.

До уваги платників податків!

Управління Державної казначейської служби України у Ріпкинському районі Чернігівської області надає перелік рахунків для зарахування надходжень, які вводяться в дію з 01.01.2022 року