Тимчасова заборона відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів

Шановні жителі громади! На території Чернігівської області для населення почала діяти тимчасова заборона відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів (крім транзитних шляхів). Відповідне розпорядження № 147 видав 20 квітня начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус. Заборона не стосується представників Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Нацгвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також працівників комунальних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, спеціалізованих лісогосподарських підприємств. Розпорядження діє на період воєнного стану.