Ініціатива Президента України UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку Украі?ни. Кошти надходять на рахунки Національного банку України

Головне - працювати!

22 червня 2022р о 10 годині в залі засідань Добрянської селищної ради та о 15 годині в адміністративному приміщенні Олешнянського старостинського округу відбулися зустрічі  фізичних осіб-підприємців. На порядок денний було винесено наступні питання:

Асоціація міст України презентує довідник "Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах".  Добірка  містить описання допомоги, що надається організацією або фондом, а також лінки і контакти, за якими можна зареєструватися для отримання допомоги.