Розвиток культурної та історічної спадщини на території Добрянки

Дата: 25.06.2021 10:51

Для підтримки розвитку культурної та історичної спадщини нашої громади 26 червня на території центрального парку Добрянської селищної ради було встановлено стенди, які висвітлюють історичні події нашого селища.

У 1706 році посадським Онисимом Сафроновим на землях Чернігівського Троїцько-Іллінського монастиря була заснована слобода Добрянка  про це  нас ознайомлює перший стенд «Історія заснування Добрянки». Інші стенди висвітлюють такі факти, як, «Жителі Добрянки на стародавніх світлинах», «Історія храмів та монастиря Добрянки», «Ремесла та промисли Добрянки», «Катеринський тракт в історії Добрянки»,  «Дерев’яне мереживо Добрянки».

Запрошуємо туристів, гостей та жителів територіальної громади на прогулянку до центрального парку Добрянки для вивчення історії рідного куточку!