Селищний голова - Бицько Світлана Іванівна

Секретар селищної ради - Мурадова Марія Володимирівна

Керуючий справами - Кучерук Олена Вікторівна

Старости: 

Багмут Леонід Іванович -Новояриловицький старостинських округ

Щевкун Галина Іванівна - Горностаївський старостинський  округ

Бочарова Наталія Володимирівна - Олешнянський старостинський округ

Коновалова Ганна Павлівна - Клубівський старостинський округ

Загальний відділ:

Начальник відділу - 

Головний спеціаліст з кадрових питань - Сірик Ніна Іванівна

Головний спеціаліст з юридичних питань - 

Головний спеціаліст-фахівець з публічних закупівель - Мартюшова Світлана Василівна

Головний спеціаліст-економіст -  Олійник Іванна Іванівна 

Інспектор з обліку та бронювання військовозобов'язаних - Архіпова Яна Миколаївна- 

Адміністратор системи - Лепіло Олексій Євгенович

Діловод - Сакун Дмитро Сергійович

Архіваріус - 

Бухгалтерський відділ

Начальний відділу- головний бухгалтер- Гук Лариса Михайлівна

Спеціаліст 1 категорії- Землянко Світлана Олексіївна

Відділ Земельних відносин , екології , комунальної власності , житлового-комунального господарства та архітектури

Начальник відділу - Тризна Світлана Петрівна

Головний спеціаліст з питань житлово-комунального господарства - Шабовта-Самуйлич Михайло Васильович 

Відділ ЦНАП

Адміністратор- Буднікова Євгенія Григорівна

Головний спеціаліст- Горицька Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст- Соболь Марія Вікторівна

Спеціаліст- Смаль Катерина Григорівна 

Спеціаліст- Остапенко Наталія Миколаївна

Служба у справах дітей

Начальник служби- Кот-Берест Наталія Віталіївна

Фінансовий відділ 

Начальник відділу- Житник Ірина Олександрівна

Головний спеціаліст-Савченко Леся Валеріївна

Спеціаліст 1 категорії-Коробко Тетяна Миколаївна

Відділ освіти , культури , молоді та спорту

Начальник відділу- Новик Тетяна Василіївна

Головний спеціаліст- Зенченко Олена Василіївна

Головний спеціаліст- Євсієнко Віта Миколаївна

Головний спеціаліст- Позняк Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст- Пономаренко Марина Петрівна