28.02.2024 року КЗ «Добрянський центр надання соціальних послуг» Добрянської селищної ради провів плановий профілактичний рейд з метою запобігання  та профілактики протиправної поведінки  серед сімей, які потребують надання соціальних послуг.

28.02.2024 року КЗ «Добрянський центр надання соціальних послуг» Добрянської селищної ради провів плановий профілактичний рейд з метою запобігання  та профілактики протиправної поведінки  серед сімей, які потребують надання соціальних послуг. Одночасно з проведенням рейду відбулася зустріч з керівництвом Новояриловицького ліцею Добрянської селищної ради  на якій удосконалена  стратегія співпраці та взаємодії  між обома закладами, проведений моніторинг сімей, які мають певну ступінь вразливості через вплив несприятливих зовнішніх або внутрішніх чинників. Обговорені питання своєчасного виявлення, реагування та надання соціальних послуг відповідно до потреб сімей. У доброзичливій атмосфері відбулися індивідуальні зустрічі з учнями з метою профілактики негативних явищ в учнівському колективі, усвідомлення значення свої дій та вчинків. Досвідченим психологом Шевченко В.О була надана психологічна підтримка учням з урахуванням вікових особливостей розвитку дітей.       Тісна співпраця, взаєморозуміння актуальності розв’язання соціальних проблем, які загострились під час дії воєнного стану в Україні, сприяють своєчасному виявленню та покращенню надання соціальних послуг тим верствам населення, які найбільш їх потребують.

«Підтримаємо. Допоможемо. Підкажемо», - головне гасло Благодійного фонду «Рокада». У ході тісної співпраці з представниками фонду 26.02.2024  відбулася  зустріч у приміщенні КЗ « Добрянський центр надання соціальних послуг» Добрянської селищної ради на якій обговорювались питання сучасного стану надання соціальних послуг, потреби і підтримка вразливих верст населення, удосконалення шляхів покращення соціальної роботи серед населення, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи. Завдяки співпраці  благодійний фонд «Рокада» надав адресну гуманітарну допомогу певним  вразливим категоріям з якими в даний момент працює організація.  Дякуємо за підтримку та допомогу у цей скрутний для Батьківщини  час.

Повага до старших - найголовніше!

Повага до старших - одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про людей похилого віку – справа кожного з нас. Адже  саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, передавали нам свої знання та досвід, навчали долати труднощі. Це люди, найбільше багатство яких є досвід, вміння та мудрість.У цей скрутний для Батьківщини час працівники КЗ,, Добрянський центр надання  соціальних послуг '' Добрянської селищної ради   турбуються  про своїх  підопічних і надають соціальні послуги, тим хто найбільше їх потребує .На передодні Різдвяних та Новорічних свят всі отримувачі соціальних послуг отримали вітальні  солодкі подарунки.

Щодо проекту «Комплексна допомога для сімей з дітьми в Чернігівській, Сумській і Харківській областях»

В рамках меморандуму між Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє», ГО «Центр Доброчин» з однієї сторони та Добрянської селищної територіальної громади з другої, КЗ «Добрянський центр надання соціальних послуг» Добрянської селищної ради взяв участь в реалізації проекту «Комплексна допомога для сімей з дітьми в Чернігівській, Сумській і Харківській областях» за підтримки Управління з координації гуманітарних справ ООН  для більш ефективного вирішення проблем людей, які є найбільш вразливими у даний час, а саме: сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю; сім’ї у складних життєвих обставинах; сім’ї, у яких особи похилого віку є опікунами неповнолітніх дітей тощо, тобто такі, які гостро потребують допомоги – грошової, соціальної, психологічної та юридичної.

У четвер,  14 грудня 2023 року, КЗ «Добрянський центр надання соціальних послуг»  відвідав Олешнянський старостинській округ Добрянської селищної територіальної громади для зустрічі з сім’ями, які виявили бажання отримати статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, але з різних причин не можуть відвідати Комунальний заклад у селищі Добрянка.  За сприяння працівників Олешнянського старостату 24 дитини з 16 сімей отримали висновок оцінки потреб, також були надані консультативно-інформаційні послуги щодо подальшого формування пакету документів.

Привітання до дня Св.Миколая

День Святого Миколая- це свято, на яке чекають мільйони малюків в усьому світі, адже  окрім подарунків він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Щоб допомогти діткам повірити в справжнє новорічне диво, напередодні дня Святого Миколая   працівники КЗ" Добрянський центр надання соціальних послуг"  Добрянської селищної ради завітали до сімей, які  потребують особливої уваги та підтримки. Дітям були вручені солодкі подарунки та приємні враження.  Діти – це наше майбутнє! Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. Нехай Святий Миколай у цей святковий день принесе вам лише приємні подарунки: надію, щастя, міцне здоров’я та мир.

!