За матеріалами СБУ повідомлено про підозру ексспівробітнику ДСНС, який добровільно перейшов на бік ворога

Служба безпеки України продовжує викривати зрадників та колаборантів, які співпрацюють з ворогом та сприяють окупантам у запровадженні стандартів держави-агресора на тимчасово захоплених територіях України.

Новини СБУ

За матеріалами СБУ судитимуть співробітника «Укрзалізниці», який працював на фсб

Новини СБУ

За матеріалами СБУ винесено вирок військовому рф, який знущався над сім’єю на Чернігівщині

За матеріалами СБУ

Управління СБ України в Чернігівській області За матеріалами СБУ винесено вирок російському окупанту, який катував мешканців Чернігівщини

Новини СБУ

На Чернігівщині СБУ викрила мережу «антивакцинаторів», що хотіли захопити державну владу

Економічною контррозвідкою СБУ в Чернігівській області заблоковано деструктивну діяльність антиукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Під координацією російських кураторів зловмисники вчиняли дії з метою захоплення державної влади. При цьому представники країни-агресора «втемну» використовували мирні акції та збори українських громадян, під час проведення яких підігрівали антивакцинаторські лозунги на заклики до антиконституційного заволодіння владою в Україні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуках у вогні загинув чоловік У результаті синхронних дій одразу кількох підрозділів СБУ діяльність антиукраїнського угруповання припинено. Громадянину РФ – лідеру так званих антивакцинаторів Чернігівщини – повідомлено про підозру за ст. 109 Кримінального кодексу України й обрано запобіжний захід. Під час проведення обшуків у фігурантів злочинної діяльності співробітники СБУ вилучили: агітаційні листівки, заздалегідь підготовлені печатки для створення неконституційної територіальної громади, блокноти з розрахунками коштів на діяльність агітаторів, листування щодо підшукування зброї та співучасників, які мали захоплювати владу у відповідних регіонах, та плани на створення незаконних територіальних громад на території України з власною поліцією.