Фінансування проєктів-переможців громадського бюджету проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Загальний обсяг громадського бюджету на бюджетний рік становить не більше 2% відсотки від затвердженого обсягу власних і закріплених доходів загального фонду бюджету на поточний бюджетний період. Максимальна вартість одного проекту 100 тис. грн.

Проєкти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету, повинні бути спрямовані на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проєктів у всіх сферах життєдіяльності громади (не пов’язані з поточною роботою у відповідних галузях та сферах діяльності і поточним утриманням бюджетних установ).

Подаючи проєкт на реалізацію у рамках громадського бюджету Добрянської селищної територіальної громади, його автор  засвідчує свою згоду на вільне використання виконавчим комітетом Добрянської селищної ради цього проєкту, ідеї, у тому числі поза межами реалізації громадського бюджету.

Подання проєктів та голосування за них можуть здійснювати дієздатні фізичні особи, що зареєстровані або фактично проживають на території населених пунктів Добрянської селищної територіальної громади, яким на момент подання проєкту чи голосування виповнилось 16 років.

Термін реалізації проектних пропозицій не повинен перевищувати одного бюджетного року.

У разі невідповідності вимогам подані проєкти мають бути відкориговані. Корективи та необхідні зміни до проектних пропозицій повинні бути внесені автором протягом 7 календарних днів від дати отримання відповідної інформації (електронною поштою та телефоном). В іншому випадку проєктна пропозиція буде відхилена.