Відбулося засідання  двадцять восьмої сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання

01 березня 2024 року в залі засідань Добрянської селищної ради відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання. Перед засіданням всі питання було розглянуто постійними комісіями селищної ради. Вела сесію селищний голова Світлана Бицько. Участь в сесії прийняли дільничний офіцер поліції ВП №2 (смт Ріпки) Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області, старший лейтенант поліції  Молодший Кирило Володимирович, старости старостинських округів громади, начальники відділів та закладів селищної ради. На порядок денний сесії було винесено 64 питання.

Проведення профілактичного рейду «СІМ’Я»

З метою перевірки стану виконання батьківських обов’язків батьками в сім’ях, які перебувають в складних сімейних обставинах, багатодітних сім’ях, сім’ях, які потребують уваги зі сторони соціальних служб, з метою попередження правопорушень серед дитячого та підліткового населення громади, а також проведення профілактичних бесід з батьками дітей, які не відвідують  належним чином он-лайн заняття та не виконують домашні завдання, 29 лютого 2024 року  ст. інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області підполковником поліції Ільченко Русланом Вікторовичем спільно з начальником служби у справах дітей Добрянської селищної ради Кот-Берест Наталією Віталіївною та соціальним педагогом Добрянського ліцею Шевченком Володимиром Олександровичем, (по смт Добрянка), старостою Горностаївського старостинського округу Щевкун Галиною Іванівною (по Горностаївському старостинському округу) було відвідано 11 сімей та проведена профілактична робота з батьками, направлена на зміцнення батьківського потенціалу, відповідального та дбайливого батьківства, дотримання санітарно-гігієнічних норм, попередження насильства в сім’ї та поза нею, бродяжництва, безпритульності та бездоглядності, ведення здорового способу життя.

Проведення робочої наради

За ініціативи  ст. інспектора сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області підполковником поліції Ільченко Руслана Вікторовича спільно з начальником служби у справах дітей Добрянської селищної ради Кот-Берест Наталією Віталіївною, 29 лютого 2024 року проведено ряд робочих нарад з директорами навчальних закладів Добрянської селищної територіальної громади.

Громадяни! Бережіть себе - дотримуйтесь правил охорони праці!

З початку 2024 року в Чернігівській області зареєстровано 16 нещасних випадків на виробництві, з яких: 6 випадків зі смертельним наслідком та 2 групових нещасних випадків, в кожному з яких постраждало 2 працівника. За даними повідомленнями створені відповідні комісії з розслідування, в роботі яких беруть участь і фахівці відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління Пенсійного фонду України в області.

​​​​​​​Ріпкинське відділення Чернігівського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє про епідемічну ситуацію з гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) в Добрянській те

Хоча в Чернігівській області спостерігається сповільнення тенденції зростання захворюваності на ГРВІ, все ще зафіксовано перевищення епідемічного порогу на 3,2%. Від початку епідсезону в області зареєстровано 36 летальних випадків, з них 33 від коронавірусу та 3 від грипу у осіб із супутніми захворюваннями.

єРобота: творці іншої реальності в Чернігові

На годину часу перенестися в іншу реальність, забути про повсякденні турботи та відчути себе супергероєм, детективом, грабіжником, втікачем, персонажем фільму жаху, така можливість є у чернігівців та гостей міста. Яскраві емоції, незабутні враження, позитивний настрій, екстрім та безпека при цьому гарантовані. Все це для своїх гостей створює Олександр Володько, власник квест-кімнат X-ROOM у Чернігові. Завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» він розширив свій бізнес і тепер пропонує відвідувачам ще більше розваг.

Оформлення трудових відносин з працівниками – це імідж роботодавця та внесок у обороноздатність країни

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує про необхідність оформлення суб’єктами господарювання трудових відносин із найманими працівниками.