РОБОЧА ГРУПА

Для організації, підготовки та виконання організаційних заходів та завдань щодо реалізації громадського бюджету Добрянської селищної  територіальної громади виконавчим комітетом Добрянської селищної ради створюється відповідна Робоча група.

До складу Робочої групи входять представники виконавчих органів Добрянської селищної ради у кількості 3 осіб та апарату ради за необхідності.

Основною діяльністю робочої групи є розробка, підготовка необхідних документів та контроль за їх дотриманням в рамках громадського бюджету всіма учасниками процесу.

Члени Робочої групи не можуть бути авторами проєктів в рамках громадського бюджету.

КОМІСІЯ

Комісія – постійно діючий орган, що організовує та координує впровадження та реалізацію громадського бюджету в Добрянській селищній територіальній громаді.

До складу Комісії входить не більше 7 осіб, що обираються з числа представників Добрянської селищної територіальної громади та громадських організацій( за їх згодою).