До уваги мешканців територіальної громади та представників органів місцевого самоврядування!

Повідомляємо Вам, що, відповідно до постанови Верховної ради України від 17.07.2020 року № 807-IX « Про утворення та ліквідацію районів» та на виконання наказу Міністерства юстиції України від 14.07.2021 року № 1636/к «Про затвердження структури та штату Державної установи «Центр пробації», наказом Державної установи «Центр пробації» № 657/ОД-21 від 04.08.2021 року Ріпкинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області перейменовано на Чернігівський районний сектор № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

Юридична адреса уповноваженого органу з питань пробації залишається незмінною: 15000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 67.

З виникаючих питань ви можете звернутись до:

Начальника Чернігівського районного сектору № 2 – Богдана Олександровича Василенка.

Дні особистого прийому – кожна перша та третя середа місяця з 10.00 до 12.00

Інспекторів Чернігівського районного сектору № 2:

капітана внутрішньої служби – Коваль Катерини Віталіївни

старшого лейтенанта внутрішньої служби – Єфіменко Тетяни Володимирівни

Графік роботи Чернігівського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області:

з понеділка по четвер - з 08.00 до 17.00.

п’ятниця – з 08.00 до 15.45

обідня перерва – з 12.00 до 12.45

Прохання до партнерів та представників органів місцевого самоврядування врахувати відповідні зміни при веденні документообігу з уповноваженим органом з питань пробації!