"За чисте довкілля"

15 квітня відзначають  Всесвітній  День довкілля. З такої нагоди 13 квітня працівниками  Добрянської селищної ради  було проведено акцію «За чисте довкілля» з  озеленення та прибирання  території громади.  До акції долучились також старостати  Добрянської ТГ.  Завдяки заходу в Добрянському парку було посаджено дерева та прибрана територія в центрі селища. Також продовжуються суспільно-корисні роботи з залученням жителів громади, які перебувають на обліку Центру зайнятості, завдяки яким наводиться порядок та чистота! Дякуємо всім за старанність та небайдужість!

Засідання  двадцять першої сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання

11 квітня 2023 року в залі засідання Добрянської селищної ради відбулося пленарне засідання  двадцять першої сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання. Вела сесію селищний голова Світлана Бицько. Участь в сесії прийняли депутат Чернігівської обласної ради Крамаренко Сергій Миколайович, старости старостинських округів громади, начальники відділів та закладів селищної ради. На порядок денний сесії було винесено 73 питання.

Суспільно - корисні роботи

Відповідно Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та  договору Добрянської селищної ради з Чернігівським обласним  центром зайнятості  до суспільно – корисних робіт були залучені жителі Добрянської територіальної громади, які перебувають  на обліку у Центрі зайнятості. Було проведено роботу по прибиранню придорожніх смуг, зупинок, вирубка чагарників уздовж доріг,  а також організовано  плетіння маскувальних сіток для потреб Збройних Сил України. Проведена гарна і важлива робота. Дякуємо всім учасникам за організованість і старанність.