11 квітня 2023 року в залі засідання Добрянської селищної ради відбулося пленарне засідання  двадцять першої сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання. Вела сесію селищний голова Світлана Бицько. Участь в сесії прийняли депутат Чернігівської обласної ради Крамаренко Сергій Миколайович, старости старостинських округів громади, начальники відділів та закладів селищної ради. На порядок денний сесії було винесено 73 питання.

Коротко про рішення 21 сесії селищної ради восьмого скликання:

1. Затвердили звіти цільових Програм, які діють на території громади:

• Програми оздоровлення та відпочинку дітей Добрянської територіальної громади на 2021-2023 роки.

• Програми розвитку ДНЗ «Івушка», розташованого на території Добрянської селищної ради на 2021-2023 роки.

• Програми «Організація харчування учнів у І семестрі 2021-2022 навчального року».

• Програми «Організація харчування учнів у ІІ семестрі 2020-2021 навчального року».

• Програми організації громадських робіт у Добрянській селищній раді на 2022 рік.

• Програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності, соціальної підтримки сім’ї на 2021-2022 роки на території Добрянської селищної ради.

• Програми Соціальної підтримки сімей з дітьми та осіб, які  опинились в складних життєвих обставинах на 2021- 2023 роки.

• Програми розвитку цивільного захисту Добрянської селищної ради на 2021-2023 роки” за 2022 рік.

1. Затвердили звіти:

• Звіт селищного голови Добрянської селищної ради про роботу виконавчих органів ради за 2020-2022 роки.

• Звіти старост старостинських округів Добрянської селищної територіальної громади за 2020-2022 роки.

• Звіт начальника Служби у справах дітей Добрянської селищної ради за 2022 рік.

• Звіт директора Комунального закладу «Добрянський центр надання соціальних послуг» Добрянської селищної ради за 2022 рік.

• Звіт про роботу фінансового відділу Добрянської селищної ради за 2021-2022 рр.

1. Затвердили Положення про Місцеву пожежну охорону в новій редакції

2. Внесені зміни в деякі діючі Програми:

• Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту Добрянської селищної ради на 2021-2023 роки.

• Про внесення зміни до Програми благоустрою населених пунктів Добрянської територіальної громади на 2023-2025 роки.

• Про внесення змін до Програми охорони навколишного середовища на території Добрянської територіальної громади на 2022-2025 роки.

• Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освіти Добрянської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

• Про затвердження Програми розвитку закладів культури на території Добрянської селищної ради на 2021-2023 роки в новій редакції.

• Про затвердження Програми з охорони та збереження пам’яток та об’єктів  культурної спадщини Добрянської селищної  територіальної громади на 2022-2024 роки в новій редакції.

1. Затвердили декілька цільових програм, які сьогодні є вкрай актуальними:

• Про затвердження Програми заходів територіальної оборони та мобілізаційної роботи на 2023 рік.

• Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру на території Добрянської  селищної територіальної громадина 2023 рік.

1. Створили робочу  групу щодо створення і організації функціонування центру культурних послуг у Добрянській селищній територіальній громаді.

2. Про зміни до рішення “Про бюджет Добрянської селищної територіальної громади  на 2023 рік (код бюджету 2554600000)”.

3. Затвердили Угоду про встановлення споріднених зв’язків, економічної, культурної та гуманітарної співпраці між Добрянською селищною територіальною громадою та міною Бжиська (Польща).

4. Розглянули питання Про дострокове припинення повноважень депутата Добрянської селищної ради по виборчому округу №4 Андрющенко Н.Ф.за особистою заявою депутата.

5. Також винесено на розгляд питання: Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти громади у 2022/2023 навчальному році з квітня 2023 року в умовах воєнного стану.

6. Земля: затвердили 38 рішень із земельних питань.

З результатами поіменного голосування та рішеннями 21-ї сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання можна ознайомитись на офіційному сайті Добрянської громади, за посиланням: https://dobryanska-gromada.gov.ua/ Рішення будуть оприлюднені у термін, визначений чинним законодавством: не пізніше 5 робочих днів від дня ухвалення.