За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 13 серпня в області щеплено першою та другою дозою 194 982 людини. З них:

Ремонтні роботи доріг в Добрянській ТГ

За зверненням Добрянської селищной ради  до Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації з приводу проведення поточного та капітального ремонту доріг в населених пунктах Добрянської ТГ, було розпочато роботу з ремонту автомобільних доріг: Нові Яриловичі-Сиделівка-Горностаївка О251606; Олешня-Олександрівка О251607; Добрянка-Дроздовиця-Кузничі(Вербівка) О251611; М-01-Клубівка-Олександрівка Друга-М-01. Також Службою автомобільних доріг у Чернігівській області  розпочато ремонт автомобільної дороги Нові-Яриловичі - Добрянка.