ЗРОБІТЬ СВІЙ ВНЕСОК У БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ – СПЛАЧУЙТЕ ПОДАТКИ НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ!

Податковим кодексом України запроваджено нарахування та сплату акцизного податку з роздрібної реалізації окремих груп товарів. Даний податок становить 5 % від вартості товару, а платити його повинні ті суб’єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб. Фактичними платниками акцизного податку в першу чергу є громадяни, які купують підакцизні товари, пропонуємо  жителям громади самим контролювати сплату суб’єктами господарювання акцизного податку шляхом вимоги розрахункових документів (чеків) у продавців.