Згідно розпорядження В'ячеслава Чауса, продаж алкоголю на Чернігівщині в громадських закладах і торгових точках тепер діятиме з 09:00 до 22:00.

Відповідно до розпорядження керівника Чернігівської ОВА, В'ячеслава Чауса, з даного моменту на території Чернігівської області продаж алкоголю в закладах громадського харчування та торгівлі здійснюватиметься з 09:00 до 22:00.

8400 вакансій подали роботодавці області до служби зайнятості торік

Найбільше вакансій пропонувалося на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, сільському господарстві, сферах освіти, державного управління та охорони здоров’я. Найменше – у сферах інформації та телекомунікації, фінансової та страхової діяльностей, операцій з нерухомим майном. Така ж тенденція зберігається і на початку нинішнього року. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

До уваги платників ПДВ

ГУ ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податку, діяльність яких повністю або частково пов’язана із постачанням товарів/послуг (послуги освіти, медичні послуги тощо), операції з постачання яких не оподатковуються ПДВ (звільнені, не є об’єктом оподаткування ПДВ).

Маштабувати квітковий бізнес допомогла єРобота

Його бізнес дарує людям радість, позитивні емоції та гарний настрій, яких так не вистачає у цей непростий час. Букетами з майстерень Олексія Скоробогатька вітають на свята своїх рідних чернігівці, купують, щоб потішити близьких, їх замовляють з доставкою по місту люди, які виїхали за кордон, та наші захисники, котрі наразі далеко від дому боронять Батьківщину. Відкрити рік тому нову крамницю підприємцю допомогла програма «Власна справа» урядового проєкту єРобота.

Акцизний податок за 2023 рік!

Акцизний податок становить 5 % від вартості товару, а платити його повинні ті суб’єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб.

Погіршення погодних умов 18-19 січня 2024

Увага, шановні мешканці громади!  18-19 січня 2024 року очікується ускладнення погодних умов. За повідомленням обласного гідрометцентру, очікується коливання температури від -10 до +3, опади у вигляді снігу, мокрого снігу та крижаного дощу, пориви вітру та утворення ожеледиці на покритті автомобільних доріг.