До уваги мешканців Добрянської територіальної громади!

За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології 12 лютого поточного року по м. Чернігову та області очікується значний сніг( приріст снігового покриву до 10-20 см), хуртовина, посилення вітру до 15-20 м/с( I рівень небезпечності, жовтий).

Тому, у зв’язку з погіршенням погодних умов 11-12 лютого 2021 року на території області, повідомляємо, що розчистка доріг буде проводитись  після припинення негоди. Велике прохання мешканцям Добрянської територіальної громади долучитися до розчистки снігу своїх прибудинкових територій.

Прохання до мешканців похилого віку, лише у виняткових випадках покидати свої будівлі. А якщо з’явилася така необхідність, то повідомте членам сім’ї або сусідам, куди ви йдете і коли повернетеся. Намагайтесь не виходити поодинці.