До уваги мешканців смт.Добрянка!

До Добрянської селищної ради надійшло колективне звернення від небайдужих жителів смт.Добрянка, стосовно безпритульних собак, що оселились по вул.Центральна, які періодично проявляють агресивні настрої стосовно мешканців, чим створюють загрозу людському здоров’ю та майну.

Розглянувши колективне звернення відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про звернення громадян»,згідно якого органи місцевого самоврядування та їх посадові особи зобов’язані об’єктивно розглядати заяви, на підставі викладеного,надаємо відповідь,що  з метою усунення існуючої загрози людському здоров’ю та майну, закликаємо всіх власників, чиї тварини вільно перебувають  на території смт.Добрянка, вжити дієвих заходів, а саме:

1. в короткий термін розшукати та повернути до свої будівель тварин,  які знаходяться на вулицях, дворах та в  інших громадських місцях без нагляду, задля уникнення претензії до селищної ради, щодо вилову безпритульних собак для подальшого їх розміщення у спеціалізованих притулках;
  2. тримати  підвали,  горища  та  інші підсобні приміщення в будинках  закритими  або  відповідно  обладнаними  для запобігання проникненню туди тварин;
  3. тримати  сторожових  собак  на  прив'язі  і спускати їх з прив'язі  лише  в закритих дворах, що виключають можливість втечі;