УВАГА!

Дата: 10.03.2021 18:45

Селищний голова Добрянської територіальної громади та депутати занепокоєні подальшою долею одного з найбільших та успішних підприємств лісової галузі Чернігівської області ДП “Добрянське лісове господарство”, яке за проєктом Держлісагенства планується ліквідувати шляхом приєднання до ДП “Городнянське лісове господарство”, тому на  четвертій сесії Добрянської селищної ради восьмого скликання  від 05 березня 2021 року  було прийнято рішення “Про звернення депутатів Добрянської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення ліквідації ДП “Добрянське лісове господарство” як юридичної особи, шляхом приєднання до ДП “Городнянське лісове господарство”.