Триває конкурс на посаду директора Олешнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області

Відповідно до розпорядження селищного голови від 14.05.2021 №71/01-03 «Про оголошення конкурсу на посаду керівника Олешнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області» о 17 годині 07 червня 2021 року завершено прийом документів для участі у зазначеному конкурсі.

За інформацією, наданою Мариною Пономаренко, особою, уповноваженою надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі, документи подала одна особа: Денисенко Наталія Леонідівна, заступник директора Олешнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області, яка на даний час виконує обов’язки директора закладу.

З 08 по 14 червня 2021 року триває вивчення конкурсною комісією поданих претенденткою документів.