Добрянська селищна рада

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Установка бетонного паркану (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”  - 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Добрянська селищна рада,

15011, Чернігівська обл., смт.Добрянка, площа Центральна, будинок 8; 04412403

Категорія замовника: відповідно до ст.2 ч.1 п.1

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності Установка бетонного паркану (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”  - 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги,        UA-2021-05-24-001418-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 300000,00 грн.

Очікувана вартість передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2021 рік, грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’ясненння Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020р. здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на деревину, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійсювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах поствчальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель, проводились ринкові консультації

Розмір бюджетного призначення: 300000,00 грн

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Загальна протяжність паркану: одна плита 210 м. пог.

дві плити 498 м. пог.

2. Вимоги до предмету закупівлі:

2.1. Послуги зі встановлення збірного бетонного паркану включають:

- розмітку лінії паркану з дотриманням горизонтальності;

- встановлення бетонних стовпів на глибину не менше 0,5 м та їх бетонування;

- встановлення однієї глухої та однієї верхньої плити в кожній секції паркану.

2.2. Технічна характеристика збірного бетонного паркану:

- висота паркану 1,0 м;

- одна секція паркану (не фарбована) включає одну глуху плиту, довжина кожної 2 м, висота 0,5 м, однієї верхньої плити довжиною 2 м, висотою 0,5 м, одного бетонного стовпа з висотою наземної частини 1,0 м (для відповідної секції).

Найменування робіт і витрат

Одиниця

виміру

Установка огорожі на дві плити

Улаштування залiзобетонних огорож висотою 1,05 м,

довжиною ланки до 2,05 м, нижня плита - глуха плоска

висотою 0,5 м, верхня плита висотою 0,5 м – ґратчаста

Панелi огорож глухi плоскi "цеглинка колота"

Панелi огорож гратчастi

стовп бетонний двохсексіонний

пог.м

шт.

шт

Установка огорожі на одну плиту

Улаштування залiзобетонних огорож висотою 1,05 м,

довжиною ланки до 2,05 м, плита висотою 0,5 м – ґратчаста

Панелi огорож гратчастi

стовп бетонний двохсексіонний

пог.м

шт.

Найменування

Зовнішній вигляд

Довжина

Висота

1.

Плита

0,5 м

2.

Плита

0,5 м

3.

Стовп бетонний двохсекційний

0,12*0.13

1,75 м

3. Вимоги до надання послуг:

3.1.         Надання послуг здійснюється Учасником якісно, з використанням власних та залучених матеріально-технічних ресурсів.

3.2.         Учасник визначає ціни (із змінами та доповненнями), з урахуванням всіх видів та обсягів послуг, що повинні бути виконані. Ціна пропозиції повинна включати всі витрати Учасника, зокрема транспортні витрати по підвозу матеріалів, розхідний матеріал, інші витрати.

3.3.         При складанні ціни пропозиції на надання послуги вартість матеріальних ресурсів приймається Учасником за цінами, які не перевищують орієнтовний рівень цін внутрішнього ринку України, з урахуванням їх якісних характеристик, строків та об’ємів постачання.

4. Місце надання послуг: 15011, Чернігівська обл., Ріпкинський р-н., населені пункти Добрянської ТГ (смт. Добрянка -210 м. (одна плита); с.Горностаївка 280 м, с.Олешня 92 м, с.Нові Яриловичі 76 м, смт. Добрянка 50 м (дві плити))