Капітальний ремонт по заміні покрівлі у приміщенні пожежно - рятувального підрозділу Добрянської ТГ

Дата: 07.10.2021 15:32

27 квітня  2021 року рішенням 5 сесії 8 скликання було прийнято «Програму забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту на території Добрянської територіальної громади на 2021 - 2025 роки» та закладено кошти на реалізацію приорітетних заходів.

Упродовж  останніх років великою проблемою для працівників  Добрянської місцевої пожежної команди був дах, що протікав над більшою частиною площі приміщення.

Для покращення стану будівлі пожежно-рятувального  підрозділу   було проведено закупівлю  будівельних матеріалів та в приміщенні, де розташована Добрянська місцева пожежна команда було зроблено  капітальний ремонт по заміні покрівлі.

Сьогодні ми бачимо гарну перекриту покрівлю приміщення.