Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства! Вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Дата: 21.11.2021 16:37

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Міцного здоров’я Вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!