Шановні друзі!

Щиро вітаємо Вас з прекрасним святом - Днем вишиванки.

Щороку в третій четвер травня, відзначають День вишиванки, вважаючи це етнічне українське вбрання символом збереження українських цінностей.

В День вишиванки нас поєднує велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Нехай це свято об’єднує українців по всьому світу заради спільної перемоги.

Переконані, що вишиванка й надалі залишатимуться нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України!

Вітаємо  кожного українця з Днем вишиванки! Бажаємо усім нам зміцнення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Мешканці Добрянської громади активно долучаються до відзначення цього свята, і соціальні мережі майоріють різнобарв’ям кольорів вишиванок, створюючи атмосферу піднесеного настрою, додаючи  оптимізму, нових сил та наснаги.

Пишаймося тим, що ми УКРАЇНЦІ!