Шановні мешканці громади !

У зв'язку з подією, яка нещодавно трапилась- підрив автівки на території нашої громади , в черговий нагадуємо , не нехтуйте правилами мінно- вибухової безпеки :

- Завжди перевіряйте оточуючу територію на наявність підозрілих предметів, не торкайтеся їх і не намагайтеся їх переміщувати.

- Негайно повідомляйте місцевим владам або правоохоронним органам про будь-які знахідки, які можуть бути пов'язані з мінами чи іншими вибуховими пристроями

- Будьте обережні та дотримуйтесь усіх рекомендацій щодо безпеки, щоб уникнути небезпеки для вас та оточуючих.

Також хочемо наголосити на тому, що у зв'язку з підвищеним ризиком, заборонено відвідування лісів та інших місць, де можуть знаходитися мінно-вибухові матеріали. Зберігайте відстань від таких місць та дотримуйтеся рекомендацій .Ваша безпека є нашим пріоритетом, і спільними зусиллями ми можемо знизити ризик для всіх.

У разі знаходженні вибухонебезпечного пристрою:

1. Негайно повідомити чергові служби органів внутрішніх справ, цивільного захисту;

2. Не підходити до предмету, не торкатися і не пересувати його, не допускати до знахідки інших людей;

3. Припинити всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету;

4. Не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);

5. Дочекатися прибуття фахівців; вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення.

Зверніть увагу:

- не слід робити самостійно жодних маніпуляцій із знахідками або підозрілими предметами, що можуть виявитися вибуховими пристроями;

- виявивши річ без господаря, треба звернутися до працівника поліції або іншого посадовця; не можна торкатися знахідки;

- не користуйтесь мобільним та радіозв’язком поблизу підозрілої знахідки.Фото без опису