Чернігівська область отримала важливий внесок у покращення умов освіти та транспортної інфраструктури. 20 лютого, на Красній площі міста Чернігова відбулося урочисте передання нових шкільних автобусів чотирьом прикордонним громадам: Семенівській, Городнянській, Сновській і Добрянській.

Вартість кожного автобуса складає три мільйони гривень. Цей благодійний внесок наданий завдяки співпраці з Данією через фінансування від благодійної організації "Фонд відбудови України". Представник організації Олександр Шиндановін, підтвердив, що ці нові автобуси виготовлені безпосередньо на автозаводі міста Чернігова.

Дана ініціатива має на меті не лише полегшити перевезення дітей до навчальних закладів, а й забезпечити їхню безпеку та комфорт під час подорожей.

Селищний голова подякувала за такий важливий вклад до забезпечення комфортного підвозу дітей та за добрі серця благодійників які системно підтримують Чернігівщину.