Звітуємо про роботу

фінансового відділу Добрянської селищної ради

з 01.05.2024 по 15.05.2024 р.

Працюємо і надалі над забезпеченням виконання дохідної частини бюджету громади та збільшенням надходжень, шукаємо всі можливості для залучення додаткових фінансових ресурсів.

Окрім того, фінансовим відділом напрацьовано план заходів щодо оптимізації видаткової частини бюджету громади, ефективного використання бюджетних коштів та посилення фінансово - бюджетної дисципліни. Постійно проводиться оцінка структури та обсягів видатків у бюджеті громади. Визначаються основні напрямки витрат та виявляються можливі джерела зайвих витрат статей видатків бюджету, де необхідно здійснити економію.

Фінансовим відділом  взято до керівництва в роботі та до виконання Розпорядження ОДА «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на 2024 рік».

Здійснюється підготовка матеріалів для чергового засідання виконавчого комітету, стосовно питань впровадження Громадського бюджету https://dobryanska-gromada.gov.ua/gromadskij-bjudzhet-15-29-43-24-04-2024/

Підготовка необхідного пакету документів для підписання меморандуму щодо впровадження Єдиної платформи місцевої електронної демократії   «e-DEM» та підключення до платформи.

Електронний сервіс Громадський бюджет– це можливість для кожного мешканця ініціювати власні та голосувати за інші важливі проекти, кошти на які виділяють з місцевого бюджету. З платформою Громадського бюджету Добрянської ТГ ви можете ознайомитись за посиланням https://budget.e-dem.ua/7424455400.

За оперативними даними до загального та спеціального  фонду  бюджету громади станом на 15 травня 2024 року за звітний період надійшло 2 105 493,18 грн.

• Офіційні трансферти – 1 506 533,33 грн;
  • Податкові надходження – 596 537,72 грн;
  • Неподаткові надходження – 2 422,13 грн.

За звітний період здійснено касові видатки в сумі 1 155 860,27 грн з загального фонду.

• Оплата праці і нарахування на заробітну плату – 793 702,32 грн;
  • Поточні трансферти – 194 715,00 грн;
  • Використання товарів і послуг -112 727,23 грн;
  • Поточні трансферти – 194 715,00 грн;
  • Соціальне забезпечення – 46 000,00;
  • Інші поточні видатки – 8715,72 грн.

Фінансування видатків бюджету громади здійснюється згідно поданих заявок головних розпорядників коштів.

Головними розпорядниками коштів є:

• Добрянська селищна рада
  • Фінансовий відділ Добрянської селищної ради
  • Відділ освіти, культури, молоді та спорту Добрянської селищної ради

Одержувачами коштів від головних розпорядників  є :

• Комунальний заклад "Добрянський центр надання соціальних послуг" Добрянської селищної ради
  • Заклад позашкільної освіти "Добрянська мистецька школа Добрянської селищної ради"
  • Олешнянський ліцей ім.С.Ф.Русової Добрянської селищної ради
  • Новояриловицький ліцей Добрянської селищної ради