Сьогодні, 8 червня 2024 року минає рік, як у жорстоких боях із російськими загарбниками, захищаючи рідну землю, загинув житель села Вербівка Добрянської територіальної громади  Олександр Олександрович Снопок.

Возможно, это изображение 1 человек

Олександр народився 1 січня 1969 року у селі Ваганичі Городнянського району. У рідному краї зростав, навчався та працював. У 2015 році Олександр Снопок переїхав до села Вербівка, де одружився та проживав разом зі своєю дружиною -Лідією Петрівною.

У січні 2023 року Олександр Олександрович став на захист Батьківщини, долучившись до лав Збройних сил України. Герой до останнього гідно та самовіддано захищав рідну землю від ворога. Під час виконання одного з бойових завдань захисник України отримав мінно-вибухове поранення. Його було доставлено до лікарні у місто Запоріжжя. Лікарі зробили все можливе, але серце нашого героя зупинилося 8 червня 2023 року.

Олександр був похований 14 червня 2023 року в рідному селі Ваганичі.

Низько вклоняємося перед відданістю та мужністю героя! Висловлюємо співчуття та повагу родині Олександра, сумуємо разом з ними!

Ніколи не забудемо тих, хто не вагаючись віддав життя за наш спокій! Вічна шана героям!