19 серпня ц.р. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області відкрилася виставка художніх робіт дітей, присвячена Дню Державного прапора України та Дню незалежності України.

5.jpg

Експозиція, яка несе в собі позитивний емоційний заряд, об’єднала майже 40 малюнків дітей від 5 до 16 років, схожих своєю гордістю за Батьківщину та її захисників.

6.jpg

До гостей та учасників вернісажу звернувся заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в області Вадим Сіраш.

10.jpg

Він привітав всіх з прийдешніми святами та висловив слова вдячності організатору виставки - голові обласного комітету Чернігівської обласної організації профспілки працівників ПФУ Олександрі Лайок та всім, хто надав свої картини і мініатюри.

16.jpg

Виставка працюватиме з 19 до 23 серпня за адресою: м. Чернігів, проспект Миру 44. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати експозицію наших дітей і зарядитися гарними емоціями.