День працівників лісу в Україні традиційно відзначають у третю неділю вересня, і цього року це свято випадає на 15 вересня. Лісове господарство є однією з ключових галузей, що забезпечує збереження природних ресурсів, охорону навколишнього середовища та підтримання екологічної рівноваги. Завдяки професіоналам цієї сфери ліси України доглядаються, відновлюються, захищаються від пожеж і шкідників, а також використовуються раціонально, що сприяє їх сталому розвитку та збереженню для майбутніх поколінь.

Фахівці лісової галузі докладають значних зусиль для збереження та відновлення лісових масивів, використовуючи сучасні методи та технології. Їхня робота є надзвичайно важливою для забезпечення екологічно стабільного та чистого середовища, в якому ліси відіграють роль "легень планети", підтримують біорізноманіття та сприяють сталому розвитку суспільства.

Шановні працівники лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості! Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом! Ваша віддана праця – це запорука збереження та примноження зелених скарбів нашої країни. Завдяки вашим зусиллям ліси залишаються джерелом життя, краси та гармонії для всієї України. Бажаємо вам міцного здоров’я, нових професійних здобутків та щоденного натхнення. Нехай ваша нелегка, але надзвичайно важлива праця приносить радість, а ліс щедро віддячує вам своїм зростанням і процвітанням!