Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською гуманітарною громадською організацією, основною метою діяльності якої є попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф, епідемій, пандемій та інших надзвичайних ситуацій через сприяння органів державної влади в наданні медичної та гуманітарної допомоги. Товариство Червоного Хреста України впроваджує програму «Благодійна багатоцільова грошова допомога на зимовий період» таким категоріям осіб як:

• ВПО (внутрішньо переміщені особи);

• Особи, які мають інвалідність I та II групи;

• Сім’ї опікунів та піклувальників;

• Багатодітні родини (які мають посвідчення багатодітної родини);

• Матері , батьки одинаки (які мають витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті  135 Сімейного кодексу України або інші підтверджуючі статус документи).

Попередня реєстрація у проєкті триває до 19.09.2024 (включно),  для реєстрації потрібно підписати інформаційну згоду та надати товариству персональні дані зокрема відомості про прізвище, ім’я по батькові, дату народження, адресу проживання, номер мобільного телефону та код РНОКПП, звертайтесь у відділ ЦНАП Добрянської селищної ради та старостати.

Контактний номер телефону: 046-41-45-178

Адміністрація Добрянської селищної ради