17 вересня ми висловлюємо щиру подяку працівникам аварійно-рятувальних служб за їхню мужність і сміливість. Цього дня відзначається День рятівника України — свято тих, хто ризикуючи своїм життям, рятує інших.

День рятівника був встановлений у 2008 році указом Президента України. Це свято для працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, цивільного захисту, а також громадян, які зробили вагомий внесок у ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій.

Девіз рятівників — «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Рятувальники завжди готові прийти на допомогу, попереджаючи та ліквідуючи пожежі, аварії, техногенні катастрофи, рятуючи людей та знешкоджуючи небезпеку.

Вітаємо з Днем рятівника всіх, хто присвятив своє життя цій благородній справі! Бажаємо міцного здоров'я, спокійних буднів і вдячних посмішок врятованих людей. Ви — справжні герої, чия відвага та професіоналізм заслуговують на найвищу пошану!