Щодо святкування з використанням петард, різноманітних феєрверків та салютів.

Добрянська селищна рада напередодні Новорічних свят, нагадує, що ми живемо в умовах правового режиму воєнного стану, на території нашої країни йде повномаштабна війна, щодня від вибухів та пострілів гинуть люди, руйнуються людські долі. Тому закликаємо всіх мешканців громади утриматися від гучного святкування з використанням петард, різноманітних феєрверків та салютів.

Привітання

Сьогодні свій ювілей святкує староста Новояриловицького старостинського округу – Багмут Леонід Іванович.

Привітання

Шановні жителі Добрянської селищної територіальної громади! Щиро вітаємо всіх з Різдвом Христовим! Це свято в нашій громаді цьогоріч набуло гіркого присмаку… Втім, нехай кожна оселя буде сповнена затишку і радісті, щастя та любові. Миру вам, здоров'я та надії на краще майбутнє.  Усім справжнього різдвяного дива, нехай Вифлеємська зірка освітить нам шлях до визволення та принесе в домівки злагоду і спокій!

Перелік адміністративних послуг

Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Добрянської селищної ради