Шановні мешканці громади, звертаємо вашу увагу!

В Добрянській селищній територіальній громаді з 25 грудня 2023 року розпочинає роботу відділ Центр надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), де жителі громади зможуть зручно та доступно отримати адміністративні послуги.

Працівниками центру здійснюватиметься прийом, консультація, інформування та обслуговування суб’єктів звернення. ЦНАП надаватиме більше 100 видів адміністративних послуг.

Інституційну та методичну підтримку у створенні ЦНАПу громаді надали міжнародні партнери - шведсько – український проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».

Ми відкриті до змін та наполегливо прямуємо до досягнення поставленої мети – створити максимально зручні умови проживання на території громади.

ЦНАП тимчасово знаходиться за адресою: смт Добрянка, вулиця Центральна, 156. Телефон для довідок – (04641) 4 – 52 – 30.

Жителі Олешнянського та Новояриловицького старостинських округів можуть звернутися до адміністраторів ЦНАПу з віддаленим доступом, які знаходяться в приміщеннях відповідних старостинських округів.