Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2024 роком!

Ось і завершується 2023 рік – рік болю, тривог і страждань. Він увійде

як черговий важкий рік для нашої держави, нашої громади, наших громадян, адже ворог не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Ми з вами прожили дуже складний чеговий рік війни, сповнений болю, втрат, але одночасно – повний мужності, стійкості та віри в Перемогу.

Останні роки змінили нас, змінили наші цінності, наш світогляд. Ми тепер знаємо, що значить бути щасливими. Щастя – не в достатку, а в праві жити вільно на своїй землі, будувати своє майбутнє за своїми планами і бути впевненим у дні завтрашньому.

Хочемо подякувати всім, хто згуртувався у допомозі нашим військовим і тим, хто опинився у скруті, хто попри все трудився для розвитку нашої громади, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення і мирного майбутнього. Усім вам, шановні мешканці, дякуємо за розуміння, за віру, що ми разом зможемо багато досягти і ще більше зробити.

Просімо у Бога захисту і благодаті для наших воїнів, щоб всі вони повернулися здоровими і неушкодженими, а на полі битви їх оберігав Ангел-охоронець. Добра, світла й тепла – кожній домівці! Радісних усмішок – нашим дітям! Щастя – кожній родині!

З прийдешнім Новим Роком!

Хай буде мир у нашій рідній Україні!

З повагою,

Селищний голова Світлана БИЦЬКО, виконавчий комітет

та депутатський корпус Добрянської селищної ради

Фото без опису