Громадяни! Бережіть себе - дотримуйтесь правил охорони праці!

З початку 2024 року в Чернігівській області зареєстровано 16 нещасних випадків на виробництві, з яких: 6 випадків зі смертельним наслідком та 2 групових нещасних випадків, в кожному з яких постраждало 2 працівника. За даними повідомленнями створені відповідні комісії з розслідування, в роботі яких беруть участь і фахівці відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління Пенсійного фонду України в області.

Хоча в Чернігівській області спостерігається сповільнення тенденції зростання захворюваності на ГРВІ, все ще зафіксовано перевищення епідемічного порогу на 3,2%. Від початку епідсезону в області зареєстровано 36 летальних випадків, з них 33 від коронавірусу та 3 від грипу у осіб із супутніми захворюваннями.

єРобота: творці іншої реальності в Чернігові

На годину часу перенестися в іншу реальність, забути про повсякденні турботи та відчути себе супергероєм, детективом, грабіжником, втікачем, персонажем фільму жаху, така можливість є у чернігівців та гостей міста. Яскраві емоції, незабутні враження, позитивний настрій, екстрім та безпека при цьому гарантовані. Все це для своїх гостей створює Олександр Володько, власник квест-кімнат X-ROOM у Чернігові. Завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» він розширив свій бізнес і тепер пропонує відвідувачам ще більше розваг.

Оформлення трудових відносин з працівниками – це імідж роботодавця та внесок у обороноздатність країни

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує про необхідність оформлення суб’єктами господарювання трудових відносин із найманими працівниками.

Щодо можливостей Електронного кабінету ДПС

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками.

Вшанування пам'яті прикордонників, які віддали своє життя за Україну

Сьогодні, 26 лютого 2024 року, вшановуємо пам'ять героїчних прикордонників Чубань Сергія Миколайовича та Горицького Олександра Михайловича, які віддали своє життя за Україну. Вічна пам'ять і вдячність за їхню самовідданість та службу.