Капітальний ремонт по заміні покрівлі у приміщенні пожежно - рятувального підрозділу Добрянської ТГ

27 квітня  2021 року рішенням 5 сесії 8 скликання було прийнято «Програму забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту на території Добрянської територіальної громади на 2021 - 2025 роки» та закладено кошти на реалізацію приорітетних заходів.

У Добрянському ЗЗСО I-III ст. розпочато другий етап капітального ремонту покрівлі

У Добрянському ЗЗСО I-III ст. розпочато другий етап капітального ремонту по вул. Преображенська,7 смт. Добрянка, Ріпкинського району Чернігівської області, згідно розробленої проектно - коштористної документації, а саме підшивка звисів даху та монтаж водостічної системи. Роботи по даному проекту успішно тривають та контролюються.