Держгеокадастр Чернігвської області передав землю в комунальну власність ще сімнадцятьом громадам

Дата: 10.12.2020 16:03

9 грудня 2020 року,  у Головному управлінні Держгеокадастру у  Чернігівській  області проведено чергову передачу земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів, з державної власності у комунальну.

Керівники Батуринської, Бахмацької, Височанської, Добрянської, Ічнянської, Кіптівської, Линовицької, Любецької, Менської, Ніжинської, Новобасанівської, Носівської, Парафіївської, Понорницької, Ріпкинської, Сосницької, Талалаївської  територіальних громад та  в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області Тетяна Запорожець підписали акти приймання-передачі земель загальною площею понад 39  тис. га.