Шановні, любі наші жителі

Добрянської територіальної громади!

Відходить у минуле ще один рік, що був сповнений тривог, сподівань, здобутків і випробувань,  напруженої праці та пошуку правильних рішень. Нехай з останніми хвилинами року, що минає, відходять у небуття всі турботи, негаразди, всі складнощі, що підносила доля.

Від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого комітету Добрянської селищної ради прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Нехай прийдешній Новий рік  виправдає  ваші самі добрі  надії та прагнення, принесе достаток і благополуччя вашим сім’ям.  Нехай рік буде для вас багатим на добро, щедрим  на успіхи та вдачі, нові здобутки та яскраві моменти, цікаві зустрічі та мудрі рішення. Хай здійсняться всі заповітні мрії, а кожен день дарує радість. Щиро бажаю, щоб у ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Веселих Вам і радісних свят!

З повагою!