Сьогодні 4-го лютого на території Добрянської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини відбувся перший запланований прийом лікаря-лаборанта КНП " Ріпкинської ЦЛ". Пацієнти завчасно оплатили платні послуги забору крові.

На прийомі було більше 20-ти осіб, різної вікової категорії, починаючи від немовлят і закінчуючи пацієнтами пенсійного віку. Лікар-лаборант КНП " Ріпкинської ЦЛ" здійснювала загальний забір крові у пацієнтів для подальшого лабораторного обстеження.

В подальшому плановий приїзд лікаря-лаборанта буде відбуватися згідно графіка, який завчасно буде оприлюднений сімейними лікарями та на офіційному сайті Добрянської територіальної громади. Прийом відбувся в приміщенні нової амбулаторії заплановано та без перешкод.

Селищний голова Добрянської територіальної громади Світлана Бицько зустрілися з лаборантом для обговорення подальших шляхів безперебійного, систематичного прийому аналізів.

Селищний голова Світлана Бицько обговорює проблемні питання роботи лікаря-лаборанта

Фото без описуФото без опису

Секретар селищної ради Марія Мурадова на власному досвіді перевірила роботу лікаря-лаборанта

Фото без описуЛікар-лаборант здійснює забір крові у пацієнтів