Шановні мешканці громади!

Добрянська селищна рада звертається до всіх із проханням бути уважними до свого здоров’я та неухильно дотримуватися карантинних вимог. Спостерігається зростання кількості захворювання на коронавірусну інфекцію.

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 квітня в області було зафіксовано 700 нових випадків COVID-19.

Результати ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у 165 чернігівців, 129 ніжинців, 85 жителів Варвинського району, 40 – Носівського, 51 – Ніжинського. 36 інфікованих зареєстровано у Борзнянському районі, 34 – у Бахмацькому, 31 – у Городнянському, 29 – у Козелецькому, 27 – у Чернігівському.  По 6 хворих виявленоу Коропському й Прилуцькому районах, 23 – у Менському, 15 – у Куликівському, 11 – у Срібнянському, 9 – у Ріпкинському, по 1 – в Прилуках, Сновському та Талалаївському районах. До медзакладів госпіталізовано 100 осіб.

Протягом доби було зафіксовано ще 8 летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли троє жителів Чернігівського району: дві жінки 62 і 69 років та 70-річний чоловік, 65-річний житель Новгород-Сіверського району, 37-річна жінка з Носівки, дві жительки Борзни: 59 і 67 років. Від основного захворювання, але з супутнім діагнозом COVID-19 померла 67-річна жінка з Борзнянського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

Разом із тим станом на раноку суботи одужало 169 хворих. З них 56 чернігівців, 23 ніжинці, вісім жителів Козелецького району, п’ять Борзнянського, один – Прилуцького. По сім одужавших у Варвинському, Ічнянському, Бахмацькому і Чернігівському, по шість – у Бобровицькому, Куликівському й Ніжинському. Троє хворих одужало у Прилуках, стільки ж у Корюківському, Менському та Сновському, по чотири – у Новгород-Сіверському, Носівському і Городнянському. По два одужавших у Коропському, Ріпкинському й Срібнянському. З них 92 особи перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Станом на 4 квітня в області зафіксовано 795 нових випадків COVID-19. У Чернігові виявлено 328 нових випадків коронавірусної хвороби, у Ніжині - 121, у Чернігівському районі - 55, у Бобровицькому та Ічнянському - по 38, у Козелецькому - 37, у Семенівському - 25, у Новгород-Сіверському 24, у Коропському та Сновському - по 22, у Менському - 16, у Куликівському - 11, у Ніжинському, Прилуцькому, Сосницькому та Срібнянському - по 10, у Ріпкинському - 9, у Корюківському 4, у Носівському - 2, у Прилуках та районах Варвинський і Городнянський по одному. Госпіталізовано до медзакладів 100 хворих.

За добу трапилося ще 8 летальних випадків. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли 2 жінки з Прилук : 83 і 66 років, 64-річна жителька Козелецького району, 80- річна - Коропського, 2 мешканок Бахмацького району: 77 й 85 років, 57-річний чоловік з Чернігівського району, 37-річний - Носівського. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

Протягом минулої доби у Чернігівській області ще 105 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 36 осіб, у Ніжині - 17, у Бахмацькому, Варвинському та Чернігівському районі - по 5, у Козелецькому та Ічнянському - по 4, у Бобровицькому Городнянському, Ніжинському, Новгород-Сіверському та Носівському - по 3, у Коропському, Куликівському, Менському, Ріпкинському, Сновському районах та Прилуках - по 2, у Срібнянському та Корюківському - по 1. З них 42 хворих перебували на госпіталізації.

З початку епідемії на Чернігівщині зафіксовано вже 44 554 випадки COVID-19, з яких:

– 34 377 пацієнтів одужало;

– 8 220 хворих лікується амбулаторно;

– 1 014 інфікованих коронавірусом перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 862 летальні випадки;

– 81 особа померла із супутнім діагнозом COVID-19.

За дві минулі доби в області провели понад 5000 тестувань.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю

виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

за інформацією Управління охорони здоров’я ОДА