З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ!

Дата: 09.05.2021 18:01

Щиро вітаємо ветеранів Другої Світової  війни та всіх громадян України зі світлим і радісним святом Перемоги над нацистами. Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, затишку та благополуччя. Мирного неба Вам та Вашим близьким!

У зв'язку з тим, що свято 9 травня у 2021 році  припало на поминальний день, а також оскільки  пом’якшення карантинних обмежень відбулись напередодні свята то на території громади відбувся мітинг за участю священнослужителів та  громадськості, без проведення святкових концертів. Концертна програма представлена в онлайн режимі.

Відбулось покладення квітів біля пам'ятників,а також запалено лампадки.

Селищний голова Світлана Бицько та секретар селищної ради Марія Мурадова відвідали старостинські округи та привітали зі святом ветеранів та вдів загиблих.

Ветеран війни Єкименко Олександр Михайлович

Вдова загиблого Піун Валентина Борисівна

Вдова ветерана Щербакова Любов Стефанівна

Вдова Аліференко Ганна Павлівна

Вдова Мурашко Лідія Семенівна

Вдова Ничипоренко Тетяна Іванівна

Вдова Кривенок Уляна Тихонівна

Були у ветерана Бібіка Івана Івановича

На фото донька Івана Івановича з кітелем.

Мітинг у селі Вербівка

Мітинг у селі Олешня