13 травня 2021 року  біля приміщення Добрянської селищної ради відбулось відправлення резервістів та військовозобов’язаних, які були призвані на навчальні збори Ріпкинським  територіальним центром комплектування та соціальної підтримки,  для відновлення своїх військових навиків, необхідних для оборони. Важливим етапом організаційної роботи, пов’язаної з проведенням навчань резервістів , стало формування складу. Професійна армія України боронить наші кордони і щодня забезпечує безпеку всієї країни. А роль резервістів – виконання хоч і менш масштабних, але все одно дуже відповідальних завдань.

Сьогодні нам надзвичайно приємно бути разом з Вами, свідомими і мужніми жителями нашої громади. Ми впевнені, що знання , які ви отримаєте на цих військових зборах, будуть дуже корисними для вас. Тим не менш хочемо побажати, щоб отримані знання вам ніколи не довелося застосовувати на практиці.

Щиро Дякуємо всім військовозобов’язаним та резервістам, хто приймає участь у зборах з територіальної оборони.

З повагою,

Селищний голова Світлана Бицько

Виконавчий комітет Добрянської селищної ради.